Cena netto:
222,54 zł 317,92 zł 317,92 zł
Cena brutto:
273,72 zł 391,04 zł 391,04 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 410 mm
średnica: 240 mm
pojemność: 18 l
waga: 2.04 kg
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox
kod EAN: 5907514304363

Kosz na śmieci z klapką obrotową 18 l, 41x24 cm, stal nierdzewna/połysk | ALDA, Swing - Opis:

Kosz na śmieci obrotowy to praktyczny i gustowny pojemnik na odpady. Mała przestrzeń to istotny problem zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Nasz kosz na śmieci biurowy daje wiele miejsca na kreatywność. Wygląda elegancko i prosto, dlatego można go postawić w dowolnym pomieszczeniu. Kosz na śmieci obrotowy posiada pokrywkę, dzięki której zawartość nie jest widoczna. Pokrywa ta jest ruchoma i pozwala na komfortowe wyrzucanie śmieci bez konieczności otwierania pojemnika. Nasz kosz na śmieci biurowy wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Co daje mu długi okres użytkowania. Średnica to: 24 cm / Wysokość to: 41 cm.

Stal nierdzewna
Produkty ze stali nierdzewnej występują w wykończeniu błyszczącym lub satynowym. Wszystkie produkty wytwarzane z blachy nierdzewnej są odbierane w aspekcie jakościowym zgodnie z normą - PN-EN 10088-2.

Pokrywa ze stali nierdzewnej
Daje oczekiwane przez wielu klientów efekty estetyczne.

Właściwości przeciwpożarowe
Produkty wykorzystywane zgodnie ze swoim przeznaczeniem nie przyczyniają się do zwiększenia zagrożenia przeciwpożarowego w obiektach, co potwierdza Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Przetłoczenie pod obręcz na worek
Przetłoczenie oraz obręcz sprawia, że na worki na śmieci nie zsuwają się, ale przylegają do kosza.

Dostępny uchwyt na worek
Uchwyt lub taśma na worek to dodatek do kosza na worki na śmieci, które przylegają do kosza i nie zsuwają się.

Antypoślizgowa gumowa podstawa
Dzięki gumowej podstawie kosz przylega do powierzchni na której został postawiony. Redukuje to do minimum przesuwanie się kosza oraz możliwe uszkodzenia powierzchni.
Kosz na śmieci z klapką obrotową 18 l, 41x24 cm, stal nierdzewna/połysk | ALDA, Swing - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kosz na śmieci z klapką obrotową 18 l, 41x24 cm, stal nierdzewna/połysk | ALDA, Swing - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny