Cena netto:
312,31 zł 446,16 zł 446,16 zł
Cena brutto:
384,14 zł 548,78 zł 548,78 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 690 mm
średnica: 300 mm
pojemność: 45 l
waga: 3.9 kg
materiał:
  • stal nierdzewna
  • stal malowana
kolor:
  • inox
  • czarny
kod EAN: 5907514304400

Kosz na śmieci z klapką obrotową 45 l, 69x30 cm, czarny | ALDA, Swing - Opis:

Kosz na śmieci z pokrywą obrotową, w wykończeniu błyszczącym. Linia Swing, z jakiej wychodzi kosz do śmieci 45 l posiada obrotową klapę, co umożliwia otwarcie pokrywy bez dotykania. Posiadając kosz 45l z pokrywą obrotową to bardzo higieniczne rozwiązanie i dodatkowo praktyczne. Kosz z pokrywą obrotową 45 l zawiera przetłoczenie pod obręcz na worek, dzięki czemu worki na śmieci nie zsuwają się do kosza. Antypoślizgowa gumowa podstawa, jaką ma kosz do śmieci 45 l, sprawia, że kosz z pokrywą obrotową 45 l pozostaje na miejscu, na którym został usytuowany. Kosz na śmieci z pokrywą obrotową zapewnia poczucie bezpieczeństwa ze względu na właściwości przeciwpożarowe. Średnica to: 30 cm / Wysokość kosza to: 69 cm.

Stal powlekana organicznie
Poddawana procesowi galwanizacji, a następnie malowana proszkowo co zwiększa jej żywotność i właściwości antykorozyjne. Produkty ze stali powlekanej organicznie można użytkować wewnątrz obiektów oraz w środowiskach o kategorii korozyjności C1 i C2. Wszystkie wyroby są odbierane w aspekcie jakościowym zgodnie z poniższymi normami: PN-EN 10143, PN-EN 10169, PN-EN 10346.

Pokrywa ze stali nierdzewnej
Daje oczekiwane przez wielu klientów efekty estetyczne.

Właściwości przeciwpożarowe
Produkty wykorzystywane zgodnie ze swoim przeznaczeniem nie przyczyniają się do zwiększenia zagrożenia przeciwpożarowego w obiektach, co potwierdza Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Przetłoczenie pod obręcz na worek
Przetłoczenie oraz obręcz sprawia, że na worki na śmieci nie zsuwają się, ale przylegają do kosza.

Dostępny uchwyt na worek
Uchwyt lub taśma na worek to dodatek do kosza na worki na śmieci, które przylegają do kosza i nie zsuwają się.

Antypoślizgowa gumowa podstawa
Dzięki gumowej podstawie kosz przylega do powierzchni na której został postawiony. Redukuje to do minimum przesuwanie się kosza oraz możliwe uszkodzenia powierzchni.
Kosz na śmieci z klapką obrotową 45 l, 69x30 cm, czarny | ALDA, Swing - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kosz na śmieci z klapką obrotową 45 l, 69x30 cm, czarny | ALDA, Swing - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny