Cena netto:
145,31 zł 207,58 zł 207,58 zł
Cena brutto:
178,73 zł 255,32 zł 255,32 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 690 mm
średnica: 200 mm
pojemność: 15 l
waga: 2 kg
materiał:
  • stal nierdzewna
  • stal malowana
kod EAN: 5907514300563

Koszopopielnica 15 l, 69x20 cm, czarny/stal nierdzewna/połysk | ALDA, Cigarette Pillar - Opis:

Koszopopielnica zewnętrzna to niezastąpiony produkt wszędzie tam, gdzie najczęściej dochodzi do wyrzucania niedopałków. Koszopopielnica powinna znajdować się na tarasach, balkonach, przy parkingach oraz przy wszystkich budynkach użytku publicznego, aby chronić środowisko naturalne, wyrzucając do niej resztki z papierosów. Nasza koszopopelnica 15l wykonana jest ze stali nierdzewnej w wykończeniu błyszczącym. Jej zaletą jest wysoka jakość, powłoka o ściśle określonej grubości, odporność na korozje oraz trwałość. Koszopopielnica zewnętrzna jest wytrzymała na działanie zarówno pod względem temperatury jak i innych czynników fizycznych i atmosferycznych. Szerokość to: 20 cm / Wysokość to: 69 cm.

Stal powlekana organicznie
Poddawana procesowi galwanizacji, a następnie malowana proszkowo co zwiększa jej żywotność i właściwości antykorozyjne. Produkty ze stali powlekanej organicznie można użytkować wewnątrz obiektów oraz w środowiskach o kategorii korozyjności C1 i C2. Wszystkie wyroby są odbierane w aspekcie jakościowym zgodnie z poniższymi normami: PN-EN 10143, PN-EN 10169, PN-EN 10346.

Stal nierdzewna
Produkty ze stali nierdzewnej występują w wykończeniu błyszczącym lub satynowym. Wszystkie produkty wytwarzane z blachy nierdzewnej są odbierane w aspekcie jakościowym zgodnie z normą - PN-EN 10088-2.

Pokrywa ze stali nierdzewnej
Daje oczekiwane przez wielu klientów efekty estetyczne.

Dostępny wkład wewnętrzny z tworzywa lub stali
Pozwala w sposób higieniczny wyrzucać śmieci, nie naruszając obudowy kosza.

Dostępny uchwyt na worek
Uchwyt lub taśma na worek to dodatek do kosza na worki na śmieci, które przylegają do kosza i nie zsuwają się.

Właściwości przeciwpożarowe
Produkty wykorzystywane zgodnie ze swoim przeznaczeniem nie przyczyniają się do zwiększenia zagrożenia przeciwpożarowego w obiektach, co potwierdza Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.

Wewnętrzna popielniczka
Kosze z popielnicami pozwalają zwiększyć poziom ochrony środowiska. Wszelkie niedopałki wyrzucane są do wyznaczonego miejsca i mogą podlegać segregacji.

Antypoślizgowa gumowa podstawa
Dzięki gumowej podstawie kosz przylega do powierzchni na której został postawiony. Redukuje to do minimum przesuwanie się kosza oraz możliwe uszkodzenia powierzchni.
Koszopopielnica 15 l, 69x20 cm, czarny/stal nierdzewna/połysk | ALDA, Cigarette Pillar - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Koszopopielnica 15 l, 69x20 cm, czarny/stal nierdzewna/połysk | ALDA, Cigarette Pillar - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny