Cena netto:
27,45 zł 30,50 zł 30,50 zł
Cena brutto:
33,76 zł 37,52 zł 37,52 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 258 mm
pojemność: 2.5 l
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: szkło
kolor: przeźroczysty
cena za: sztukę

Słoik z pokrywką, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - Opis:

Szklanki z wieczkiem idealnie nadają się do przechowywania produktów spożywczych takich jak kawa, herbata czy płatki zbożowe. Oryginalny sposób na prezentację cukierków.
Słoik z pokrywką, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Słoik z pokrywką, 2,5 l | DAJAR, Kitchen - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny