Cena netto:
11,16 zł 13,95 zł 13,95 zł
Cena brutto:
13,73 zł 17,16 zł 17,16 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 25 mm
średnica: 90 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kształt: okrągły
kolor: przeźroczysty

Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 9 cm | APS, Frida - Opis:

Okrągła pokrywa wykonana z tworzywa sztucznego o średnicy 9 cm. Pasuje np. do produktów o numerach katalogowych: 84930, 84931. Chroni żywność przed wysuszeniem i owadami. Pokrywy można sztaplować i myć w zmywarkach.
Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 9 cm | APS, Frida - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Pokrywa z tworzywa sztucznego o średnicy 9 cm | APS, Frida - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny