Cena netto:
285,00 zł 300,00 zł 300,00 zł
Cena brutto:
350,55 zł 369,00 zł 369,00 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
powłoka: brak

Syfon barowy do wody sodowej 1 l | ISI, Sodamaker Classic - Opis:

Podręczny syfon barowy o pojemności 1 litra firmy ISI o numerze katalogowym 500505 do przygotowania świeżej musującej wody w krótkim czasie. Rozkładana konstrukcja z wewnętrzną miarką zabezpiecza przed przepełnieniem oraz z bezkropelkowym kranikiem. Łatwy w czyszczeniu. Do produktu pasują naboje Soda firmy ISI. Wyposażony jest w praktyczny dozownik. Uwaga: Należy używać tylko nabojów firmy ISI. Producent deklaruje, że produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.
Syfon barowy do wody sodowej 1 l | ISI, Sodamaker Classic - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Syfon barowy do wody sodowej 1 l | ISI, Sodamaker Classic - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny