Cena netto:
235,60 zł 248,00 zł 248,00 zł
Cena brutto:
289,79 zł 305,04 zł 305,04 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 1 l
powierzchnia: satynowa
kolor: inox
cena za: sztukę
powłoka: brak

Syfon do wody gazowanej, 1 l inox | ISI, Soda Siphon - Opis:

Syfon do wody o pojemności 1 litra w kolorze srebrnym firmy Isi o numerze katalogowym 500500 do przygotowywania świeżej, musującej wody w krótkim czasie. Wyposażony w zawór kontroli ciśnienia dla maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa, praktyczny dozownik, wewnętrzną miarkę zabezpieczającą przed przepełnieniem. Syfon ISI 500500 pozwoli cieszyć się smakiem świeżych, gazowanych napojów np. ze świeżych cytrusów, czy jabłek. Szczególnie polecany do barów, pubów, kawiarni, restauracji a także do domu. Jest także łatwy w czyszczeniu. Do produktu pasują naboje SODA o numerze katalogowym 500010. Dostawca deklaruje, iż produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE. Używanie innych nabojów może spowodować utratę gwarancji.
Syfon do wody gazowanej, 1 l inox | ISI, Soda Siphon - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Syfon do wody gazowanej, 1 l inox | ISI, Soda Siphon - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny