Cena netto:
15,47 zł 17,19 zł 17,19 zł
Cena brutto:
19,03 zł 21,14 zł 21,14 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 200 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Szczypce wysokopolerowane o długości 20 cm, stal nierdzewna 18/10 | ABERT, AB-905 - Opis:

Szczypce o długości 20 cm wykonane z wysokopolerowanej stali nierdzewnej 18/10 przez znaną na całym świecie firmę Abert, specjalizującą się w produkcji akcesoriów bufetowych i cateringowych. Idealnie sprawdzą się w każdej restauracji, bufecie, bistro lub stołówce. Jest to niezbędne narzędzie w profesjonalnych każdym zapleczu kuchennym oraz bufecie a atrakcyjna cena pozwala również na zakup klientom indywidualnym. Dodatkowo materiał z jakiego wykonane są przybory jest wytrzymały i odporny na wysokie temperatury oraz przebarwienia. Można myć w zmywarkach. Szczypce o długości 20 cm CM-AB-905 dystrybuowane są na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szczypce wysokopolerowane o długości 20 cm, stal nierdzewna 18/10 | ABERT, AB-905 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szczypce wysokopolerowane o długości 20 cm, stal nierdzewna 18/10 | ABERT, AB-905 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny