Cena netto: 250,10 zł
Cena brutto: 307,62 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 270 mm
szerokość 180 mm
wysokość 193 mm
moc całkowita: 1 kW
napięcie: 230 V
waga: 1.5 kg
materiał: stal nierdzewna

Toster na dwa tosty | GRAEF, TO 61 - Opis:

Toster na 2 tosty 110 mm niemieckiej firmy Graef o indeksie TO 61 został wykonany z materiałów najwyższych lotów. Moc urzadzenia to 1000 W co zapewnia że tosty nie potrzebują dużo czasu. Toster wyposażony jest w przycisk stop oraz funkcję zamrażania. Wyposażony jest także w w wyłącznik bezpieczeństwa gdy tost się zatnie oraz funkcję miękkiego podnoszenia tosta co zapobiega wyrzucaniu go poza urządzenie. Pokrętło regulacji temperatury pozwala osiągnąć tosty dokładnie takie jakie sobie wymarzymy. Termoizolacyjna biała plastikowa obudowa pozwala oszczędzać prąd oraz świetnie wygląda. Tacka na okruchy ułatwia utrzymanie tostera w czystości. Producent - firma Graef zapewnia że produkt jest zgodny z rozporządzeniem PE odnośnie kontaktu wyrobów i materiałów z żywnością.
Toster na dwa tosty | GRAEF, TO 61 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Toster na dwa tosty | GRAEF, TO 61 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny