Cena netto:
418,95 zł 441,00 zł 441,00 zł
Cena brutto:
515,31 zł 542,43 zł 542,43 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 70 mm
średnica: 356 mm
pojemność: 3 l
materiał: porcelana
kształt: okrągły

Okrągły wkład porcelanowy do podgrzewacza 3000 ml | DEGRENNE, Evento - Opis:

Okrągły wkład porcelanowy do podgrzewacza o pojemności 3000 ml marki Degrenne z linii Evento jest wykonany z wysokiej jakości białej porcelany. Podgrzewacz z porcelanowym wkładem służy do utrzymywania temperatury zarówno potraw stałych jak i płynnych, a dzięki spójnej, harmonijnej konstrukcji nadaje się do stosowania w restauracjach i na bankietach. Porcelana w porównaniu ze stalą dłużej utrzymuje ciepło. Porcelanowy wkład do podgrzewaczy Evento przeznaczony jest dla najlepszych restauracji, gwiazdkowych hoteli i na duże imprezy cateringowe gdyż pozwala skutecznie utrzymać przez długi czas odpowiednią temperaturę serwowanych dań, dzięki czemu zachowują one swoje walory smakowe i wygląd. Okrągły wkład porcelanowy do podgrzewacza Evento 3000ml 218016 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem.
Okrągły wkład porcelanowy do podgrzewacza 3000 ml | DEGRENNE, Evento - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Okrągły wkład porcelanowy do podgrzewacza 3000 ml | DEGRENNE, Evento - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny