Cena netto:
26992,35 zł 28413,00 zł 28413,00 zł
Cena brutto:
33200,59 zł 34947,99 zł 34947,99 zł
Dostępność: 7 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 260 mm
szerokość 570 mm
wysokość 730 mm
pojemność: 4 l
moc całkowita: 1.3 kW
napięcie: 230 V
waga: 55 kg
materiał: stal malowana
wyświetlacz: tak

Maszyna, dyspenser do lodów z 1 mieszadłem 4 l, 260x570x730 mm | BRAS, IS-CREAM - Opis:

Bras IS-Cream to nowoczesne urządzenie do przygotowywania i wydawania lodów w Twojej kawiarni, lodziarni, hotelu lub restauracji.

Nowoczesna i innowacyjna, pozwala zaoferować swoim klientom lody o zwartej konsystencji, a także szeroką gamę nowości. Zaprojektowany z najwyższą dbałością o jakość, szczegóły i funkcjonalność. Zaskakująco kompaktowy i bardzo elegancki, jest łatwy w obsłudze dzięki ekranowi dotykowemu z intuicyjnymi ikonami.

W zestawie do Bras IS-Cream znajdują się:

- Wyświetlacz dotykowy z nowoczesnymi, intuicyjnymi ikonami;
- Czujnik kubka;
- "POM" - plastikowe mieszadło;
- Zbiornik na mieszadło.

Opcje dodatkowo płatne:

- Podświetlana grafika, technologia LED;
- Blokowanie górnej pokrywy;
- Stalowe mieszadło.

Bras to włoska marka oferująca swoim klientom dyspensery gorących i zimnych napojów, maszyny do lodów, smoothies oraz sorbetów. Ich urządzenia charakteryzują się jakością wykonania, wytrzymałością, intuicyjną obsługą oraz prostym i eleganckim dizajnem. Ważną cechą urządzeń Bras jest to, że zostały one wyprodukowane według koncepcji „look to drink”. Chodzi o to aby budowa dyspensera eksponowała znajdujący się w nim sok, mrożoną kawę, gorącą czekoladę czy sorbet w najatrakcyjniejszy dla klienta sposób.
Maszyna, dyspenser do lodów z 1 mieszadłem 4 l, 260x570x730 mm | BRAS, IS-CREAM - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Maszyna, dyspenser do lodów z 1 mieszadłem 4 l, 260x570x730 mm | BRAS, IS-CREAM - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny