Cena netto:
3045,45 zł 3855,00 zł 3855,00 zł
Cena brutto:
3745,90 zł 4741,65 zł 4741,65 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Blender barmański 1,79 kW z dzbankiem 1,4 l | HAMILTON BEACH, Tango - Opis:

Blender barmański Tango o numerze katalogowym HBH455-CE, produkcji renomowanej w gastronomicznym świecie firmy Hamilton Beach, polecany do małej gastronomii. Umożliwia stworzenie ulubionego smoothie w 15 sekund. Urządzenie zostało wyposażone w:
 • System Wave~Action® – zwykłe blendery obracają zawartość wokół ścianek dzbanka, przez co całe kawałki mogą uniknąć ostrzy. System Wave~Action® to unikalnie zaprojektowany pojemnik oraz ostrza dla efektu smoothie. Ten model blendera daje możliwość stworzenia ulubionego smoothie w 15 sekund.
  * Timer i dwie prędkości z opcją blendu pulsacyjnego - timer jest niezbędny dla zapracowanych barmanów. Dwie prędkości oferują różnorodność i precyzję blendowania dla szerokiej gamy drinków.
  * Trwałość i efektywność – cztery wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej.
  * Sztaplowany dzbanek 1,4 l – odporny na uderzenia dzbanek z copoliestru z czytelną podziałką.
  * Solidne, metalowe sprzęgło napędowe zapewnia ostrzu wystarczającą moc i moment obrotowy.
  * Potężny silnik o mocy 2,4 KM.
  * Trwałe i łatwe w obsłudze uszczelnione przełączniki zapewniają długą żywotność.
  * Czujnik otwarcia pokrywy zapobiega blendowaniu ze zdjętą pokrywą dzbanka.
Blender barmański 1,79 kW z dzbankiem 1,4 l | HAMILTON BEACH, Tango - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Blender barmański 1,79 kW z dzbankiem 1,4 l | HAMILTON BEACH, Tango - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny