Brema Ice Makers to włoska firma, która produkuje lód od 1985 roku. Staranność i dbałość o szczegóły, poszukiwanie optymalnych rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów – to misja statutowa przedsiębiorstwa. Firma Brema Ice Makers projektuje i produkuje maszyny gastronomiczne zgodne z najwyższymi standardami. Aby ich urządzenia do lodu były niezawodne, używają najlepszych materiałów i najbardziej zaawansowanych technologii. Kluczem do sukcesu jest też dbałość o pracowników, którzy tworzą firmę, która przejawia się w stałym podnoszeniu poziom wiedzy, kwalifikacji i umiejętności zespołu. Przedsiębiorstwo prowadzi również badania dla pełniejszego zrozumienia i możliwości przewidywania kierunku rozwoju rynku. Te wszystkie czynniki składają się na tworzenie coraz to lepszego i bardziej zaawansowanego asortymentu oraz nowych produktów rok po roku.

Czytaj więcej >

Sprzęt gastronomiczny Brema Ice Makers

Włoska firma podkreśla, że bardzo ważna jest dla nich opina ich klientów – pełna satysfakcja użytkowników i jakość bez kompromisów. Dlatego chętnie organizują warsztaty oraz szkolenia, aby nie tylko przekazywać informacje, jak optymalnie wykorzystać możliwości ich produktów, ale również dowiedzieć się, jakich rozwiązań poszukują klienci. W katalogu Brema Ice Makers znajdziemy niezawodne, funkcjonalne, bezpieczne i certyfikowane sprzęty gastronomiczne, które nadają się do restauracji, hotelów, barów, kawiarni i tym podobnych lokali.

Kostkarki Brema Ice Makers

Wszystkie produkty marki projektowane są z myślą o wydajności. Są nie tylko wodooszczędne, ale również energooszczędne. Wyróżnia je łatwość czyszczenia oraz konserwacji. Materiały i komponenty, z których wytwarzane są kostkarki do lodu, przechodzą szczegółową kontrolę. Co więcej, włoski producent dba o zrównoważony rozwój i ochronę środowiska, poprzez stosowanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz ciągłe monitorowanie wpływu produkcji na środowisko naturalne. Gastromania.pl jest oficjalnym dystrybutorem Brema Ice Makers. W naszym sklepie możesz znaleźć między innymi, kostkarki do lodu oraz łuskarki.