Wyposażenie wnętrza kuchni może przysporzyć wielu problemów. Którą lodówkę wybrać? Jakie podkładki pod garnki? Czy to są odpowiednie noże? Jeszcze więcej zmartwień może nastręczać zakup sprzętów do kuchni w lokalu gastronomicznym. Nie dość, że wybór jest ogromny, to jeszcze w większości przypadków każdy sprzęt musimy zakupić od innego producenta. Zabiera nam to nie tylko pieniądze (na przykład dlatego, że za każdym razem musimy oddzielnie zamawiać przesyłkę), ale także coś, co jest chyba najcenniejsze – czas.

Czytaj więcej >

Sprzęt gastronomiczny Cheffy

Prezentujemy więc sprzęt gastronomiczny Cheffy, przy którego pomocy będziemy mogli kompleksowo wyposażyć lokal gastronomiczny w sprzęt chłodzący, mrożący oraz przeznaczony do ekspozycji produktów żywnościowych. Oferta producenta obejmuje produkty, które pomagają w przechowywaniu pożywienia w lokalu. Chodzi tu przede wszystkim o chłodziarki oraz zamrażarki skrzyniowe, które oferowane są w różnych gabarytach, a więc możemy zakupić sprzęt o odpowiedniej dla nas, oraz naszego lokalu pojemności. Prócz wyposażenia przeznaczonego stricte na zaplecze, marka Cheffy ma w swojej ofercie również chłodziarki służące do ekspozycji żywności. Są to szafy chłodzące, które idealnie sprawdzą się w prezentowaniu deserów lodowych, mrożonych jogurtów, czy świeżo wyciskanych sków, które powinny być przechowywane w niższej temperaturze.

Dużym ułatwieniem dla klientów jest możliwość obejrzenia towaru przed jego zakupem oraz dokonanie świadomego wyboru, również dzięki bodźcom wizualnym. Dla właścicieli lokalu zaś, sporym komfortem jest możliwość przechowywania nawet przez dłuższy czas przygotowanych już deserów, które stale znajdują się niemal w zasięgu ręki klientów. Pod marką Cheffy oferowane są także inne sprzęty, takie jak na przykład wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej kuwety do lodów, które pozwalają na higieniczne przechowywanie, a także estetyczne prezentowanie produktów mrożonych. Idealnie nadają się do przeszklonych szaf chłodniczych. Prócz tego, w ofercie Cheffy znajdują się również łyżki do nabierania lodów, a także bogaty wybór desek do serwowania na przykład przekąsek, pizzy oraz drewniane łyżki.

Sprzęt gastronomiczny Cheffy, niezbędny w każdym lokalu gastronomicznym, znajduje się w ofercie sklepu Gastromania PL, który jest oficjalnym partnerem producenta na terenie Czeskiej Republiki.