Cena netto:
37,13 zł 49,50 zł 49,50 zł
Cena brutto:
45,66 zł 60,89 zł 60,89 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 310 mm
średnica: 90 mm
pojemność: 0.1 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: polerowana
kolor: inox
cena za: sztukę
kod EAN: 4004133759084

Chochelka do zupy 0,1 l | APS, Classic - Opis:

Chochelka do serwowania, cenionego producenta APS, wykonana jest z doskonałej jakości polerowanej stali nierdzewnej. Produkt rewelacyjnie sprawdzi się do serwowania dressingów, zup, polew oraz sosów. Chochelka do serwowania o numerze katalogowym 75908 ma długość 31 cm, średnicę 9 cm oraz pojemność 0,02 litra. Znajdzie zastosowanie w sklepach, restauracjach, bufetach hotelowych, podczas imprez cateringowych i plenerowych jako świetne uzupełnienie stołu szwedzkiego lub domowego przyjęcia. Ze względu na swoją trwałość i wytrzymałość doskonale nadaje się do użytku przez delikatesy, firmy cateringowe i wypożyczalnie sprzętu i naczyń gastronomicznych. Chochlę do serwowania można myć w profesjonalnych zmywarkach z wyparzaniem.
Chochelka do zupy 0,1 l | APS, Classic - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Chochelka do zupy 0,1 l | APS, Classic - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny