Cena netto:
58,69 zł 60,50 zł 60,50 zł
Cena brutto:
72,19 zł 74,42 zł 74,42 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 470 mm
średnica: 120 mm
pojemność: 0.35 l
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: sztukę
kod EAN: 8711369540503

Chochla nierdzewna monoblok 0,5 l | HENDI, Profi Line - Opis:

Chochla monoblokowa marki Hendi z cenionej przez profesjonalistów i amatorów kuchni serii produktów Profi Line o numerze katalogowym 540503, o średnicy 12 centymetrów, długości 45 centymetrów i pojemności 0,5 litra jest idealnym produktem sprawdzającym się w małych i dużych lokalach gastronomicznych - stołówkach, jadłodajniach, barach, lokalach fast-foodowych jak i w domowej kuchni. Konstrukcja z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 zapewnia niewielką wagę a gruby, profilowany uchwyt - pewny chwyt i wysoką wytrzymałość na gięcie i temperaturę. Chochla jest wykonana z jednego kawałka stali (konstrukcja typu monoblok) dzięki czemu pozbawiona jest zagięć i spawów spełnia normy HACCP. Produkt można myć w zmywarkach.
Chochla nierdzewna monoblok 0,5 l | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Chochla nierdzewna monoblok 0,5 l | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny