Elegancka i stylowa zastawa to wizytówka każdej restauracji. Ładne talerze i kubki mogą być również ozdobą zwykłego domu. W produkcji takich właśnie ładnych przedmiotów specjalizuje się marka Cosy & Trendy. Prawie piętnastoletnie doświadczenie w branży pozwoliło tej belgijskiej firmie wytworzyć swój własny styl, który opiera się przede wszystkim na zastawie porcelanowej oraz kamionkowej. Sprzęt gastronomiczny Cosy & Trendy, na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl klasyczne wzory.

Jeśli jednak się nad nimi bardziej pochylimy, zauważymy odważny dobór kolorów oraz ekstrawaganckie kształty, które nadadzą szyku nie tylko naszej kuchni, ale także świetnie sprawdzą się podczas prezentowania naszych kulinarnych dokonań. Prócz zastawy stołowej, takiej jak salaterki czy też talerze, producent ma do zaoferowania cały wachlarz innych produktów, które uświetnią wygląd naszej jadalni. Drewniane deski z drewna akacjowego lub oliwnego pozwalają na odpowiednie wyeksponowanie serów, lub wędlin. Prócz walorów estetycznych, wyróżnia je także trwałość. Garnki wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej pozwalają na podawanie gorących dań prosto z kuchenki. Ich eleganckie wykonanie sprawia, że świetnie podkreślą rustykalny charakter wystroju wnętrza. Podobnie jest z garnkami żeliwnymi, które poprzez swoją masywną konstrukcję doskonale komponują się z różnego rodzaju zapiekankami, gulaszami oraz gęstymi zupami.

Prócz masywnych, wystylizowanych naczyń, w ofercie Cosy & Trendy odnajdziemy także proste dodatki, które ułatwią nam korzystanie z kuchni. Mowa tu na przykład o podstawce na frytki wykonanej ze stalowych elementów, ale także o stalowych kubkach. Prócz szlachetnego, nierdzewnego metalu, powleczone są również miedzią, która nadaje im elegancji oraz polotu. Warto wspomnieć również o kamiennych podstawkach pod garnki i patelnie oraz koszyczkach bambusowych, które idealnie nadają się do gotowania na parze i prezentowania przygotowanych w ten sposób potraw.

Sklep Gastromania PL jest oficjalnym partnerem dystrybutora sprzętu gastronomicznego Cosy & Trendy w Czeskiej Republice. Oferowane tu produkty są więc oryginalne i wyróżniają się najwyższą jakością przy atrakcyjnej cenie.