Cena netto: 351,57 zł
Cena brutto: 432,43 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 1 l
temperatura minimalna: 60 °C
temperatura maksymalna: 93 °C
materiał:
  • stal nierdzewna
  • szkło
zasilanie: elektryczne
wyświetlacz: tak

Czajnik elektryczny z żaroodpornego szkła 1 l | GRAEF, WK 350 - Opis:

Czajnik elektryczny Graef z serii WK 350 został zaopatrzony w szklany korpus, wykonany z żaroodpornego szkła DURAN®. Dzięki użyciu szklanych komponentów, woda posiada swój naturalny smak i właściwości, a nie jest jak w konkurencyjnych modelach podgrzewana przy użyciu tworzyw sztucznych. Szkło DURAN® jest bardzo odporne na działanie wody, kwasów oraz innych czynników chemicznych nawet w podwyższonych temperaturach i czas ekspozycji - dzięki temu masz pewność, że szkło nie będzie pękało podczas gotowania wody.

Szklana warstwa wraz z wysokiej jakości stalą nierdzewną tworzą nieprzegrzewającą się obudowę, która dba o najlepszą jakość wody po podgrzaniu. Gładkie wnętrze i innowacyjny filtr do kamienia ze stali nierdzewnej zapobiegają gromadzeniu się kamienia w trudno dostępnych miejscach oraz zapewniają łatwe czyszczenie.

Światło LED wskazuje, kiedy urządzenie jest używane.Dodatkowo czajnik jest zabezpieczony przed przypadkowym włączeniem i podgrzewaniem, jeżeli zapomnimy nalać do niego wody.

Stacja podgrzewająca 360 stopni umożliwia ustawienie czajnika w dowolnej pozycji bez konieczności dopasowywania go pod odpowiednim kątem.

W czajniku Graef WK350, za pomocą dotykowego wyświetlacza wbudowanego w stację bazową, możemy ustawić temperaturę według własnego uznania lub zgodnie z zaleceniami producenta. Wskaźnik ciepła resztkowego i funkcja utrzymywania ciepła działa przez 30minut.
Czajnik elektryczny z żaroodpornego szkła 1 l | GRAEF, WK 350 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czajnik elektryczny z żaroodpornego szkła 1 l | GRAEF, WK 350 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny