Nowość Promocja

Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia

10991


 • 147,97 zł z VAT 120,30 zł bez VAT 118,36 zł z VAT 96,24 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  118,36 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 195 mm
szerokość 180 mm
wysokość 150 mm
pojemność 0.8 l
materiał: żeliwo, stal nierdzewna
kolor: czarny
pokrywa w komplecie: Tak

Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Opis

Dzbanek do serwowania herbaty wykonany z czarnego żeliwa o pojemności 0,8 litra. Posiada uchwyt, emaliowane wnętrze, wyjmowane sitko ze stali nierdzewnej i pokrywkę. Dzbanek marki APS o numerze katalogowym 10991 skierowany jest do restauracji, hoteli, kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych a także gospodarstw domowych. Sprawdzi się podczas serwowania herbaty utrzymując ciepło przez długi czas. Jeden czajniczek wystarcza na dwie, trzy filiżanki. Żadnego elementu nie należy myć w zmywarkach. Działa również na kuchenkach indukcyjnych.

Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Opinie klientów

Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Czajnik z żeliwa na herbatę, czarny 0,8 l | APS, Asia - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować