Cena netto:
57,81 zł 77,08 zł 77,08 zł
Cena brutto:
71,11 zł 94,81 zł 94,81 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 75 mm
średnica: 130 mm
materiał: żeliwo
kolor: czarny

Podgrzewacz żeliwny pod czajniczki z herbatą, średnica 13 cm | APS, Asia - Opis:

Podgrzewacz na świeczkę wykonany z czarnego żeliwa o średnicy 13 cm. Odpowiedni do podgrzewania żeliwnych czajniczków z linii Asia. Podgrzewacza nie należy myć w zmywarce. Dostarczany jest bez świeczki.
Podgrzewacz żeliwny pod czajniczki z herbatą, średnica 13 cm | APS, Asia - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Podgrzewacz żeliwny pod czajniczki z herbatą, średnica 13 cm | APS, Asia - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny