Cena netto:
18,59 zł 24,75 zł 24,75 zł
Cena brutto:
22,86 zł 30,44 zł 30,44 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 3-4 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 15 mm
średnica: 135 mm
materiał: żeliwo
kolor: czarny

Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Opis:

Okrągła podstawa z czarnego żeliwa, o średnicy 13,5 cm. Posiada antypoślizgowe nóżki. Odpowiednia pod żeliwne czajniczki z herbatą z linii Asia. Podstawy nie należy myć w zmywarkach.
Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny