Nowość Promocja

Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia

10993


  • 29,61 zł z VAT 24,06 zł bez VAT 23,69 zł z VAT 19,25 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 15 mm
średnica 135 mm
materiał: żeliwo
kolor: czarny

Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Opis

Okrągła podstawa z czarnego żeliwa, o średnicy 13,5 cm. Posiada antypoślizgowe nóżki. Odpowiednia pod żeliwne czajniczki z herbatą z linii Asia. Podstawy nie należy myć w zmywarkach.

Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Opinie klientów

Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Podstawa żeliwna pod czajniczki z herbatą, średnica 13,5 cm | APS, Asia

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.