Cena netto:
6,03 zł 6,70 zł 6,70 zł
Cena brutto:
7,42 zł 8,24 zł 8,24 zł
Dostępność: 48 godzin
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 250 mm
kolor: biały
cena za: sztukę

Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Opis:

Czapka kucharska Cookhat wysokości 25 cm wykonana z wiskozy od RubuR jest idealna dla kucharzy podczas bankietów, przyjęć i gal pokazowych. Klasyczna, biała doskonale wchłania pot oraz podtrzymuje włosy podczas pracy. Czapka kucharska Cookhat 250 mm U-CH dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.
Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny