Promocja

Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat

U-CH


  • 6,15 zł z VAT 5,00 zł bez VAT 5,84 zł z VAT 4,75 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 250 mm
kolor: biały
ilość w komplecie 10 szt.
cena za: sztukę

Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Opis

Czapka kucharska Cookhat wysokości 25 cm wykonana z wiskozy od RubuR jest idealna dla kucharzy podczas bankietów, przyjęć i gal pokazowych. Klasyczna, biała doskonale wchłania pot oraz podtrzymuje włosy podczas pracy. Czapka kucharska Cookhat 250 mm U-CH dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.

Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Opinie klientów

Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Czapka kucharska regulowana o wysokości 25 cm | ROBUR, Cookhat - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.