Deski do krojenia

Każdy profesjonalny lokal gastronomiczny powinien być dobrze wyposażony w akcesoria, urządzenia i gadżety kuchenne. W naszym sklepie internetowym Gastromania.pl znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty, które umożliwią kompletne wyposażenie restauracji, baru, kawiarni, pubu, bufetu hotelowego, cateringu oraz innych lokali gastronomicznych. Jednym z najważniejszych przedmiotów, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni, są deski do krojenia. Jest to jeden z najczęściej używanych akcesoriów w kuchni, dlatego jest niezbędnym elementem wyposażenia. W asortymencie naszego sklepu znajdują się profesjonalne deski do krojenia, które świetnie sprawdzą się zarówno w profesjonalnej, jak i domowej kuchni. Są to między innymi produkty wykonane ze stali nierdzewnej, polietylenu, polipropylenu, drewna, stali chromowanej, tworzywa sztucznego, czy silikonu. Poza deskami posiadamy również stojaki ze stali nierdzewnej na deski, deski barmańskie, kloce polietylenowe do mięsa, skrzynki do krojenia chleba, podstawki do systemów bufetowych czy deski do serwowania.

Czytaj więcej >

Drewniane deski

Jednym z produktów, który cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów, są drewniane deski. Nie ma w tym nic dziwnego! Drewno to materiał ponadczasowy, który wykorzystywany jest w wielu branżach – w tym również w gastronomii. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości drewna, które jest idealnie gładkie i pozbawione skaz. Powierzchnia każdej deski jest prosta, nie występują drzazgi oraz sęki. Wykorzystanie drewna pozwala na wyprodukowanie deski, która posłuży przez wiele lat, gdyż jest niezwykle trwała i solidna, a co za tym idzie – bardzo wytrzymała. Zapewniamy, że inwestycja w drewniane deski sprawi, że krojenie warzyw, owoców, chleba, czy mięsa jeszcze nigdy nie było takie proste i przyjemne! Nasze drewniane deski są dostępne w różnych formach, wielkościach i grubościach, aby każdy z Państwa mógł znaleźć produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu Gastromania.pl!

Szklane deski

Na szczególne wyróżnienie zasługują szklane deski, które również znajdą Państwo w bogatej ofercie naszego sklepu. Ten rodzaj desek bardzo łatwo utrzymać w czystości, a to wszystko za sprawą śliskiej powierzchni, do której nie przywierają produkty spożywcze. Co więcej, szklane deski zaraz po umyciu nie utrzymują zapachów, dzięki czemu zapewniają maksymalną higienę. Krojenie i siekanie produktów spożywczych jest główną funkcją szklanych desek, ale nie jedyną! Te akcesoria świetnie sprawdzą się do serwowania przekąsek, np. sera, wędlin czy owoców. W Gastromania.pl znajdą Państwo profesjonalne szklane deski, które są dostępne w różnych formach i rozmiarach. Produkty zostały wykonane z materiałów najwyższej klasy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego, w którym znajdują się innowacyjne urządzenia, akcesoria i gadżety kuchenne, które pozwolą na kompletne wyposażenie lokalu gastronomicznego. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem – doradzimy Państwu najlepsze produkty i rozwiązania!