Nowość Promocja

Drewniana taca ze szklaną pokrywą, średnica 18,5 cm | APS, 830

00830


 • 204,88 zł z VAT 166,57 zł bez VAT 163,88 zł z VAT 133,25 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  163,88 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 185 mm
szerokość 185 mm
wysokość 240 mm
materiał: drewno, szkło
kolor: przeźroczysty, naturalny
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: okrągły

Drewniana taca ze szklaną pokrywą, średnica 18,5 cm | APS, 830 - Opis

Klosz szklany o średnicy 16 cm i wysokości 22,5 wraz z drewnianą podstawą o średnicy 18,5 cm, i wysokości 2,5 cm. Całość został wykonana z przeźroczystego szkła i naturalnego drewna stanowić będzie idealną ozdobą w restauracjach oraz salach bankietowych. Aranżacja jest dowolna i zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni restauratora, szefa kuchni lub menadżera sali. Komplet sprawdzi się idealnie podczas serwowania zarówno słodkich jak i wytrawnych przekąsek. Artykuł należy myć ręcznie.

Drewniana taca ze szklaną pokrywą, średnica 18,5 cm | APS, 830 - Opinie klientów

Drewniana taca ze szklaną pokrywą, średnica 18,5 cm | APS, 830 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Drewniana taca ze szklaną pokrywą, średnica 18,5 cm | APS, 830 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować