Promocja

Zestaw do girolle, sera i czekolady, średnica: 22 cm | APS, 50002

50002


 • 111,00 zł z VAT 90,22 zł bez VAT 88,79 zł z VAT 72,18 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  88,79 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 100 mm
średnica 220 mm
materiał: stal nierdzewna, drewno, tworzywo sztuczne
kolor: inox, przeźroczysty, naturalny
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: okrągły
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa

Zestaw do girolle, sera i czekolady, średnica: 22 cm | APS, 50002 - Opis

Wysokiej klasy zestaw do girolle wykonany jest z doskonałej jakości stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz drewna. Produkt o numerze katalogowym 50002 idealnie nadaje się do wykwintnej i ekskluzywnej ekspozycji serów twardych oraz czekolady. Zestaw cenionego, niemieckiego producenta APS ma 10 cm wysokości oraz 22 cm średnicy. Doskonale sprawdzi się w każdej restauracji, barze, punkcie gastronomicznym oraz z pewnością przyda się w gospodarstwach domowych oraz na bufetach szewdzkich do prezentacji oraz podawania – zdrapywania warstwy sera lub czekolady. Mogą go używać profesjonaliści, jak i amatorzy kuchni. Zestaw idealnie prezentuje się podczas imprez rodzinnych oraz w salach restauracyjnych.

Zestaw do girolle, sera i czekolady, średnica: 22 cm | APS, 50002 - Opinie klientów

Zestaw do girolle, sera i czekolady, średnica: 22 cm | APS, 50002 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Zestaw do girolle, sera i czekolady, średnica: 22 cm | APS, 50002 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować