Cena netto:
6,63 zł 7,80 zł 7,80 zł
Cena brutto:
8,15 zł 9,59 zł 9,59 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 260 mm
średnica: 70 mm
pojemność: 0.7 l
materiał: polietylen
powierzchnia: satynowa
kolor: przeźroczysty
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Dyspenser do sosów z miarką 700 ml, bezbarwny | TOM-GAST, T-61970 - Opis:

Butelka z tworzywa sztucznego z miarką o pojemności 700 ml - bezbarwna to uniwersalny produkt, który znajdzie zastosowanie w barze, restauracji, kawiarni, stołówce jak i bufecie. Wygodny kształt, różnorodność w pojemności oraz zatyczka uniemożliwiająca wyciekanie płynów to podstawowe cechy tego produktu. Idealna do sosów, soków, musów i mieszanek. Butelka plastikowa z miarką o pojemności 700 ml T-61970 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia gastronomicznego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Dyspenser do sosów z miarką 700 ml, bezbarwny | TOM-GAST, T-61970 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dyspenser do sosów z miarką 700 ml, bezbarwny | TOM-GAST, T-61970 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny