Dozowniki do sosów, ketchupu i majonezu

Serdecznie zapraszamy Państwa do poznania bliżej naszego asortymentu, w którym można kupić profesjonalne dozowniki do sosów, ketchupu i majonezu. Oferujemy produkty o różnej pojemności i z różnych materiałów (m.in.: stal nierdzewna, akryl, tworzywo sztuczne, polietylen, polipropylen czy melamina). Nasz katalog produktowy jest przygotowany tak, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Dozowniki do sosów, ketchupu i majonezu mogą być z powodzeniem używane w restauracjach, barach, punktach z jedzeniem typu fast food, kawiarniach, hotelach, stołówkach i w firmach cateringowych oraz w innych profesjonalnych lokalach gastronomicznych.

Czytaj więcej >

Profesjonalne dozowniki do sosów w asortymencie sklepu Gastromania.pl!

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne dozowniki do sosów w kształcie butelki, jak i w formie pojemników wyposażonych w wygodną pompkę, która ułatwia dozowanie produktów. Dostępne są również dozowniki do sosów w wielu różnych kształtach i wariantach, co znacząco ułatwia wybór odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. Poszczególne modele różnią się nie tylko rodzajem zastosowanego materiału, z którego je wykonano, ale i kolorem (m.in.: inox, biały, półprzezroczysty, czarny, przezroczysty, zielony, brązowy, żółty, czerwony, kremowy, beżowy), długością (do 511 mm), szerokością (do 260 mm), wysokością (od 48 mm do 750 mm), średnicą (od 30 mm do 250 mm) oraz pojemnością (do 14 l).

Dozowniki do sosów z pompką czy butelki?

Zarówno pierwsze, jak i drugie dyspensery charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, co przekłada się na ich codzienną eksploatację. To, który artykuł finalnie Państwo wybiorą, zależy od potrzeb każdego użytkownika oraz zastosowania dozowników w lokalach gastronomicznych. Dozowniki do sosów z pompką idealnie nadają się do serwowania zimnych sosów, a dzięki zamontowanej pompce z łatwością można dozować odpowiednią ich ilość.

Dyspensery do sosów w ofercie Gastromania.pl!

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszej jakości dyspensery do sosów, ketchupu i majonezu w ergonomicznych kształtach z bezpiecznymi szczelnymi zatyczkami uniemożliwiającymi wyciek płynów. Są nie tylko proste i wygodne w codziennej eksploatacji, lecz także łatwo utrzymać je w czystości. W sklepie internetowym Gastromania.pl dostępne są także inne wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i gadżety gastronomiczne.