Cena netto:
508,00 zł 635,00 zł 635,00 zł
Cena brutto:
624,84 zł 781,05 zł 781,05 zł
Dostępność: 24 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 400 mm
szerokość 400 mm
wysokość 850 mm
materiał: drewno
kolor: naturalny

Kloc masarski z drewnianą podstawą 40x40x10 cm | JANPOL, STANDARD - Opis:

Krajalnico-kloc, model "Standard", o indeksie 410-404010STD cenionego producenta Janpol to wyrób wykonany wyłącznie z wysokiej jakości sezonowanego drewna bukowego oraz grabowego - pozbawionego skaz, sęków czy innych niedoskonałości dla zapewniania możliwie najdłuższej żywotności. Kloce rzeźnicze Janpol doskonale absorbują silne uderzenia tasaków oraz tłuczków. Seria STANDARD wyposażona jest w system połączeń grzebykowych zwiększający powierzchnię klejenia elementów roboczych, dodatkowo zwiększających wytrzymałość powierzchni roboczej. Produkt ma wymiary 40 na 40 na 85 centymetrów. Kloc rzeźniczy, drewniany o kolorze naturalnym, dzięki czemu struktura drewna jest doskonale wyeksponowana i stanowi wspaniały, wysoce estetyczny detal. Ponadto producent, firma Janpol, zapewnia że artykuł jest zgodny z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego numer 1935/2004 o kontakcie z żywnością oraz posiada atest PZH nr HŻ/05187/01. Produkt jest niezwykle solidny i wytrzymały, przetrwa w doskonałym stanie wieloletnie użytkowanie. Stanowi świetne rozwiązanie dla zakładów przetwórstwa mięsnego, rzeźni czy masarni. Idealnie sprawdzi się również w każdej kuchni restauracyjnej. Wykonujemy także kloce masarskie w innym wymiarze, na podstawach i bez, z podstawami nierdzewnymi a także stoły nierdzewne z blatem drewnianym dla cukierni i pekarni - wedle specyfikacji podanej przez klienta.
Kloc masarski z drewnianą podstawą 40x40x10 cm | JANPOL, STANDARD - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Kloc masarski z drewnianą podstawą 40x40x10 cm | JANPOL, STANDARD - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny