Cena netto:
271,83 zł 319,80 zł 319,80 zł
Cena brutto:
334,35 zł 393,35 zł 393,35 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 5-9 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 550 mm
średnica: 260 mm
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Cedzak nierdzewny rączką o średnicy 26 cm | TOM-GAST, T-1926-26 - Opis:

Cedzak o średnicy 26 cm to niezastąpione narzędzie kuchenne. Służy zarówno do odcedzania gotowanych warzyw czy makaronów, jak i do odsączania warzyw zielonych lub innych produktów, spożywanych na surowo. Jest bardzo wytrzymały na czynniki zewnętrzne, odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowanie, na kwasy, barwniki i inne substancje zawarte w produktach spożywczych. Dodatkowo odporny jest na korodowanie i środki czyszczące. Tolerancyjny w szerokim zakresie temperatur, łatwy do utrzymania w czystości, jest także przystosowany do mycia w zmywarkach gastronomicznych. Jest to niezbędne narzędzie każdego kucharza w restauracji czy stołówce. Durszlak o średnicy 26 cm T-1926-26 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz wyposażenia stołu. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Cedzak nierdzewny rączką o średnicy 26 cm | TOM-GAST, T-1926-26 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Cedzak nierdzewny rączką o średnicy 26 cm | TOM-GAST, T-1926-26 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny