Cena netto:
23,77 zł 24,50 zł 24,50 zł
Cena brutto:
29,24 zł 30,14 zł 30,14 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.33 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: kremowy
cena za: sztukę
element zastawy: dzbanek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy dzbanek 330 ml | AMBITION, Kubiko/Fala - Opis:

Porcelanowy dzbanek Fala o pojemności 330 ml marki Ambition to przedstawiciel nowoczesnej zastawy, wykonanej z biało-kremowej porcelany. Seria Kubiko i Fala to unikalne, kwadratowe linie gdzie symetria złagodzona delikatną falą podkreśli każdy podany napój. Dzbanek z białej porcelany dedykowany jest do każdej restauracji każdego hotelu chcących serwować kawę i herbatę w nowoczesnej i eleganckiej formie. Idealny jest także na bale, bankiety i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy dzbanek Fala 330 ml 61227 dystrybuowany jest w Europie przez sekcję HoReCa firmy Dajar, której jesteśmy licencjonowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia stołu dla hoteli, restauracji oraz cateringu. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowy dzbanek 330 ml | AMBITION, Kubiko/Fala - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy dzbanek 330 ml | AMBITION, Kubiko/Fala - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny