Cena netto:
49,40 zł 52,00 zł 52,00 zł
Cena brutto:
60,76 zł 63,96 zł 63,96 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
średnica: 230 mm
ilość w komplecie: 1 szt.
materiał: porcelana
kolor: kremowy
cena za: sztukę
element zastawy: dzbanek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy dzbanek do herbaty 400 ml | AMBITION, Impres - Opis:

Porcelanowy dzbanek do herbaty o pojemności 400 ml marki Ambition Hotel & Restaurant z kolekcji Impres to reprezentant bankietowej zastawy. Niezwykły i wyrafinowany dekor, uzasadnia jej nazwę a kremowa, ciepła barwa podkreśli każdą prezentowaną potrawę. Dzbanek do herbaty z kremowej porcelany dedykowany jest przede wszystkim do restauracji i hoteli o klasycznych wnętrzach chcących serwować potrawy w wyrafinowanej i szykownej formie. Idealny jest także na bale, bankiety i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy dzbanek do herbaty Impres 400 ml 63371 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane po 1 sztuce. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowy dzbanek do herbaty 400 ml | AMBITION, Impres - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy dzbanek do herbaty 400 ml | AMBITION, Impres - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny