Cena netto:
46,08 zł 48,50 zł 48,50 zł
Cena brutto:
56,68 zł 59,66 zł 59,66 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.45 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: biały
cena za: sztukę
element zastawy: dzbanek
gwarancja na obtłuczenia: nie

Porcelanowy dzbanek z pokrywką 450 ml | AMBITION, Simple - Opis:

Porcelanowy dzbanek z pokrywką o pojemności 450 ml marki Ambition Hotel & Restaurant to przedstawiciel szerokiej kolekcji Simple. Zastawa z wzmocnionej, wysokogatunkowej porcelany posiada wiele form i kształtów, co daje szeroki wachlarz możliwości prezentacji stołu. Piękna i surowa biel wyeksponuje każde danie i napój oraz zadowoli najbardziej wymagającego kucharza. Dzbanek z pokrywką z białej porcelany dedykowany jest do każdej restauracji i każdego hotelu chcących serwować potrawy w eleganckiej i nowoczesnej formie. Idealny jest także na bale i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy dzbanek z pokrywką 450 ml 63425 dystrybuowany jest w Europie przez sekcję HoReCa firmy Dajar, której jesteśmy licencjonowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia stołu dla hoteli, restauracji oraz cateringu. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Porcelanowy dzbanek z pokrywką 450 ml | AMBITION, Simple - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Porcelanowy dzbanek z pokrywką 450 ml | AMBITION, Simple - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny