Cena netto:
684,95 zł 721,00 zł 721,00 zł
Cena brutto:
842,49 zł 886,83 zł 886,83 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 1 l
kolor: czarny
element zastawy: dzbanek

Dzbanek do herbaty na 6 filiżanek 1000 ml | DEGRENNE, Salam - Opis:

Dzbanek do herbaty na 6 filiżanek o pojemności 1000 ml francuskiego producenta Guy Degrenne to przedstawiciel kolekcji Salam, która łączy w sobie tradycje z nowoczesnością. Unikatowe zestawienie delikatnej, czarnej porcelany z matową, stalową nakładką zamykającą imbryk daje intrygujący, szykowny efekt. Dzbanek do herbaty skierowany jest do topowych restauracji i hoteli jak również do designerskich kawiarni i lokali. Idealny w formie prezentu na ślub. Dzbanek do herbaty na 6 filiżanek Salam 1000 ml 286526 dystrybuowany jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego. Naczynie pakowane pojedynczo. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Dzbanek do herbaty na 6 filiżanek 1000 ml | DEGRENNE, Salam - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Dzbanek do herbaty na 6 filiżanek 1000 ml | DEGRENNE, Salam - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny