Cena netto:
48370,95 zł 56907,00 zł 56907,00 zł
Cena brutto:
59496,27 zł 69995,61 zł 69995,61 zł
Dostępność: 40 dnů
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1835 mm
szerokość 905 mm
wysokość 820 mm
długość komory: 1420 mm
szerokość komory: 710 mm
wysokość komory: 210 mm
moc całkowita: 25 kW
napięcie: 400 V
temperatura maksymalna: 400 °C
waga: 450 kg
ilość komór: 2 szt.
ilość pizz: 16 szt.
materiał: stal nierdzewna
zasilanie: elektryczne
drzwi przeszklone: tak
wyświetlacz: tak
programator: tak

Piec do pizzy dwukomorowy, 16x pizza 35 cm, komory o wymiarach 1420x710x210 mm | PIZZA MASTER, PM 742ED - Opis:

Dwukomorowy piec do pizzy Modular® o wymiarach 1835x905x820 mm jest najlepszym rozwiązaniem dla restauracji, barów, hoteli, kawiarni, stacji benzynowych, sklepów ogólnospożywczych oraz innych punktów wydawania żywności a także dla klientów indywidualnych. Dzięki optymalnemu rozkładowi ciepła oraz całkowicie elektronicznemu, niezależnemu sterowaniu temperatury w strefie górnej, jak i dolnej umożliwia szybszy oraz bardziej równomierny proces pieczenia nie tylko pizzy, ale również każdego rodzaju żywności. Funkcja Turbo-start powoduje natychmiastowe nagrzanie pieca, a podwójny timer z alarmem (w wersji cyfrowej) umożliwia ustawienie czasu pieczenia ręcznie albo automatycznie dla wszystkich zapiekań poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Piec wyposażono w 2 komory. Płyta szamotowa wykonana jest ze specjalnej, naturalnej gliny z drobną teksturą (generującą niewielki strumień powietrza pod pizzą), dokładnie wypalanej po to aby otrzymać optymalną wytrzymałość oraz porowatość. Piece posiada wyjątkowo wytrzymałe, łatwe do otworzenia drzwi z wysokiej jakości łożyskami i przestronną szybą oraz dwie antyodblaskowe lampy halogenowe w każdej komorze co daje doskonałą widoczność w celu kontroli pieczenia oraz w trakcie wkładania i wyciągania pizz. Wydajna izolacja również powoduje niską temperaturę otoczenia w pobliżu pieca, a w rezultacie przyjemniejsze środowisko pracy. Powierzchnia wykonana ze stali nierdzewnej jest lśniąca i wypolerowana. Łączenia, tak jak śruby i nitowania są wręcz niewidoczne co nadaje piecom efektowny wygląd. Ponadto piec Modular® wyposażono w cyfrowy lub klasyczny panel sterowania z wyświetlaczem, wskaźniki termostatu i funkcji Turbo-start, funkcję Serwis, wysuwaną półkę ze stali nierdzewnej, podstawę z solidnymi kółkami, wyciąg do podłączenia z lokalnym systemem wentylacji oraz kontrolki umożliwiające regulowanie i dostosowywanie wentylacji.
Wyposażenie opcjonalne (za dopłatą):
- Kolorystyka Royal Gold lub Phantom Black z polerowanej stali nierdzewnej
- Możliwość wykonania w wersji umożliwiającej zasilanie napięciem na statkach lub jachtach. Możemy również dostarczyć każdy piec z serii Modular® w wersji na napięcie określone przez klienta.
- Specjalna wersja 500°C/932°F umożliwiająca wypiek specjalnego typu pizz takich jak Napoli, pieczywa lub innych produktów wymagających bardzo wysokiej temperatury pieczenia.
- Wersja dla piekarni (opcja pary wodnej)
- Stojak dla podstawowych, ale przydatnych narzędzi.
- Półka na przyprawy i olej.
- Wyższa komora dla „rosnących” wypieków.
- Bezdotykowo otwierane drzwi.
- Dodatkowa wysuwana półka, która w zależności od umiejscowienia pierwszej półki może zostać zamontowana tuż pod piecem w celu stworzenia dużego blatu wielofunkcyjnego lub w podstawie, aby stworzyć poręczną wysuwaną powierzchnię, na której przechowywane mogą być pudełka po pizzy.
Piec do pizzy dwukomorowy, 16x pizza 35 cm, komory o wymiarach 1420x710x210 mm | PIZZA MASTER, PM 742ED - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Piec do pizzy dwukomorowy, 16x pizza 35 cm, komory o wymiarach 1420x710x210 mm | PIZZA MASTER, PM 742ED - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny