Cena netto:
167,40 zł 186,00 zł 186,00 zł
Cena brutto:
205,90 zł 228,78 zł 228,78 zł
Dostępność: 5 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 915 mm
gramatura: 200 g/m²
materiał:
  • poliester
  • bawełna
kolor:
  • czarny
  • biały

Fartuch paski w czarnym kolorze wiązany na szyi | ROBUR, Var - Opis:

Fartuch Var w paski, zakładany na kark o długości 91,5 cm w paski stworzony przez znaną firmę RobuR, który wykonany jest z polibawełny. Regulowany pas z zapinką wokół szyi pozwala dopasować fartuch idealnie do sylwetki, a kieszeń w pasie jest niezwykle pRaktyczna. Strój roboczy stworzony z myślą o profesjonalistach ceniących schludny wygląd podczas przygotowywania potraw lub za barem w kawiarni. Dobrej jakości materiał sprawdzi się przy pracy w wysokich temperaturach jakie panują w kuchni. Fartuch Var wiązany na szyi w paski o długości 91,5 cm i U-VR-B dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Fartuch paski w czarnym kolorze wiązany na szyi | ROBUR, Var - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Fartuch paski w czarnym kolorze wiązany na szyi | ROBUR, Var - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny