Cena netto:
114,30 zł 127,00 zł 127,00 zł
Cena brutto:
140,59 zł 156,21 zł 156,21 zł
Dostępność: 5 dni
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 1000 mm
gramatura: 400 g/m²
materiał: PVC
kolor: biały

Fartuch plamoodporny z tworzywa PVC | ROBUR, Parme - Opis:

Fartuch w całości wykonany z polichlorku winylu o długości 100 cm w kolorze białym od firmy od RobuR. Jest to fartuch przemysłowy, wykonany ze specjalnego tworzywa wodoodpornego. Idealnie sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również rzeźni lub miejscach gdzie pojawia się kontakt z świeżo ciętym mięsem, rybami oraz mocno brudzącymi płynami. Fartuch Parme o długości 100 cm w kolorze białym U-PA-W dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jedne sztuki.
Fartuch plamoodporny z tworzywa PVC | ROBUR, Parme - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Fartuch plamoodporny z tworzywa PVC | ROBUR, Parme - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny