Cena netto:
177,75 zł 197,50 zł 197,50 zł
Cena brutto:
218,63 zł 242,93 zł 242,93 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 900 mm
gramatura: 200 g/m²
materiał: bawełna
kolor: ciemnoniebieski

Fartuch w kolorze denim wiązany na szyi | ROBUR, Vignoble - Opis:

Fartuch Vignoble wiązany na karku o długości 100 cm w kolorze denim stworzony przez znaną firmę RobuR, który wykonany jest z bawełny. Regulowany pas z zapinką wokół szyi pozwala dopasować fartuch idealnie do sylwetki, a kieszeń typu kangurek jest niezwykle pRaktyczna. Strój roboczy stworzony z myślą o profesjonalistach ceniących schludny wygląd podczas przygotowywania potraw lub za barem w kawiarni. Dobrej jakości materiał sprawdzi się przy pracy w wysokich temperaturach jakie panują w kuchni. Fartuch Vignoble wiązany na szyi w kolorze denim o długości 100 cm i U-VN-J dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Fartuch w kolorze denim wiązany na szyi | ROBUR, Vignoble - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Fartuch w kolorze denim wiązany na szyi | ROBUR, Vignoble - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny