Cena netto:
100,62 zł 111,80 zł 111,80 zł
Cena brutto:
123,76 zł 137,51 zł 137,51 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 1-2 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 900 mm
szerokość 700 mm
gramatura: 195 g/m²
materiał:
  • poliester
  • bawełna
kolor: szary

Fartuch w kolorze szarym wiązany na szyi | ROBUR, Loti - Opis:

Fartuch Loti wiązany na karku w kolorze szarym o długości 90 cm, wykonany z polibawełny przez znaną markę RobuR. Jest to lekki fartuch z regulowanym paskiem na szyi, wiązaniem i kieszenią w bocznej części. Strój roboczy stworzony z myślą o profesjonalistach ceniących schludny wygląd podczas przygotowywania potraw lub za barem w kawiarni. Dobrej jakości materiał sprawdzi się przy pracy w wysokich temperaturach jakie panują w kuchni. Fartuch Loti w kolorze szarym o długości 90 cm i U-LO-G dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. W zamówieniu prosimy podać wybrany rozmiar.
Fartuch w kolorze szarym wiązany na szyi | ROBUR, Loti - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Fartuch w kolorze szarym wiązany na szyi | ROBUR, Loti - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny