Cena netto:
153,27 zł 170,30 zł 170,30 zł
Cena brutto:
188,52 zł 209,47 zł 209,47 zł
Dostępność: 5 dnů
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 90 mm
szerokość 895 mm
materiał:
  • poliester
  • bawełna

Fartuch wiązany na szyi o długości 90 cm w kolorze beżu | ROBUR, Vini - Opis:

Lekki fartuch Vini wiązany na szyi od RobuR w kolorze mokki o długości 90 cm i szerokości 89,5 cm, który wykonany jest z bawełny poli. Regulowany pas z zatrzaskami wokół szyi pozwala dopasować fartuch idealnie do sylwetki, a kieszeń typu kangurek jest niezwykle pRaktyczna. Strój roboczy stworzony z myślą o profesjonalistach ceniących schludny wygląd podczas przygotowywania potraw lub za barem w kawiarni. Dobrej jakości materiał sprawdzi się przy pracy w wysokich temperaturach jakie panują w kuchni. Fartuch Vini wiązany na szyi w kolorze mokka o długości 90 cm i szerokości 89,5 cm U-VI-M dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia cateringowego, hotelowego, barowego oraz restauracyjnego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Fartuch wiązany na szyi o długości 90 cm w kolorze beżu | ROBUR, Vini - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Fartuch wiązany na szyi o długości 90 cm w kolorze beżu | ROBUR, Vini - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny