Cena netto:
15,68 zł 16,50 zł 16,50 zł
Cena brutto:
19,29 zł 20,30 zł 20,30 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.115 l
ilość w komplecie: 6 szt.
materiał: porcelana
kolor: zielony
cena za: sztukę
element zastawy: filiżanka
gwarancja na obtłuczenia: nie

Niebieska filiżanka ekspresso z kamionki 115 ml | DEGRENNE, Modulo Nature - Opis:

Niebieska filiżanka ekspresso o pojemności 115 ml, francuskiego producenta Degrenne to reprezentant kolekcji Module Nature wykonanej z kamionki. Zastawa poprzez kolory oraz fakturą nawiązuje do barw ziemi. Czerwień, biel, beż i ciemny błękit idealnie ze sobą współgrają uszlachetniając każdy stół. Porcelanowa, niebieska filiżanka ekspresso Degrenne przeznaczona jest dla najlepszych, gwiazdkowych restauracji, hoteli na wykwintne bankiety i imprezy cateringowe do serwowania oraz ekspozycji potraw i dań z najwyższej półki. Niebieska filiżanka ekspresso Nature 115 ml 284012 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję HoReCa, firmy Dajar, której jesteśmy partnerem i przedstawicielem na rynku hotelarsko-gastronomicznym - obsługując handlowo, doradzając oraz serwisując restauracje, hotele oraz firmy cateringowe. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Niebieska filiżanka ekspresso z kamionki 115 ml | DEGRENNE, Modulo Nature - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Niebieska filiżanka ekspresso z kamionki 115 ml | DEGRENNE, Modulo Nature - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny