Cena netto: 5,94 zł
Cena brutto: 7,31 zł
Dostępność: 14 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 300 mm
wysokość 400 mm

Folia transferowa, kwiaty, 3 wzory, 30x40 cm | MODECOR, 81398 - Opis:

Folie transferowe firmy Modecor to niezbędne narzędzie dla cukierników i dekoratorów tortów, które umożliwiają im przenoszenie precyzyjnych wzorów i grafik na powierzchnię ciast czy wypieków. Dzięki wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym technologiom produkcji, folie te zapewniają ostre, wyraźne obrazy bez rozmazywania się. Modecor oferuje różnorodność wzorów i motywów, umożliwiając dekoratorom tworzenie unikalnych projektów, które wyróżniają się na tle innych. Ponadto, łatwość użycia oraz trwałość sprawiają, że folie transferowe są cenionym wyborem wśród profesjonalistów oraz amatorów dekoracji cukierniczych.
Folia transferowa, kwiaty, 3 wzory, 30x40 cm | MODECOR, 81398 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Folia transferowa, kwiaty, 3 wzory, 30x40 cm | MODECOR, 81398 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny