Cena netto:
1250,24 zł 1389,15 zł 1389,15 zł
Cena brutto:
1537,79 zł 1708,65 zł 1708,65 zł
Dostępność: 21 dni
Koszt dostawy: od 0,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
długość 160 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029859010833

Urządzenie do produkcji pralin, "baci di dama", kulek marcepanowych - 16 mm - PALL1 | MARTELLATO, Ball Machine - Opis:

Narzędzie do przygotowywania ciastek w kształcie kulek o średnicy 16 mm, PALL1 produkcji innowacyjnej marki Martellato to niezwykłe narzędzie znacząco ułatwiające pracę każdego cukiernika, zajmującego się tworzeniem małych, okrągłych słodkości. Akcesorium to przyda się przy produkcji między innymi pralin lub też słynnych włoskich ciastek Baci di dama. Narzędzie do produkcji pralin i innych okrągłych wyrobów cukierniczych znacząco ułatwi pracę nawet najbardziej profesjonalnym cukiernikom, pozwalając na jej znaczące przyspieszenie. Łatwe do utrzymania w czystości, nie budzi żadnych zastrzeżeń pod względem sanitarnym. Gwarancja najwyższej jakości.
Urządzenie do produkcji pralin, "baci di dama", kulek marcepanowych - 16 mm - PALL1 | MARTELLATO, Ball Machine - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Urządzenie do produkcji pralin, "baci di dama", kulek marcepanowych - 16 mm - PALL1 | MARTELLATO, Ball Machine - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny