długość | 275 mm |
---|---|
szerokość | 175 mm |
ilość pól | 6 szt. |
materiał: | tworzywo sztuczne |
wymiary ciastka: | 70x70x10,5 mm |
Forma do tabliczek czekolady wykonana we współpracy ze Światowym Mistrzem Czekolady Fabrizio Fiorani. Wymiary formy: 275×175 mm, wymiary gotowego produktu: 70×70×10,5 mm. 6 pól. Produkt nie zawiera BPA.
Forma do tabliczek czekolady wykonana we współpracy ze Światowym Mistrzem Czekolady Vincentem Vallée. Wymiary formy: 275×175 mm, wymiary gotowego produktu: 154×77×8 mm. 3 pola. Produkt nie zawiera BPA.
Do przechowalni
Forma z tritanu do tabliczki czekolady PC5003FR Ola to dzieło włoskiej firmy Pavoni słynącej z innowacyjności produkcji, stworzonej we wspólpracy ze znakomitym mistrzem Fabrizio Fiorani. Ich artykuły opracowywane są pod okiem najlepszych specjalistów a do produkcji używa się wyłącznie wysokogatunkowego tritanu, który zapobiega rozlewaniu się płynnego surowca oraz zapewnia precyzyjne wykończenie każdej tabliczki. Forma może być czyszczona w zmywarce domowej jak i profesjonalnej zmywarce gastronomicznej z funkcją wyparzania. Tabliczka czekolady w nietypowym kształcie to idealny wyrób, który sprawdzi się jako prezent, słodki poczęstunek lub doskonały i niebanalny przysmak w Twojej cukierni lub kawiarni. Przy dodatkowym ozdobieniu czekoladki barwnikami spożywczymi, uzyskamy efekt, który zachwyci nawet najbardziej wymagającego klienta a wypełnienie nadzieniem umożliwi Ci autorską kreację smaku. Tritanowa forma do tabliczek czekolady PC5003FR o powierzchni 275×175 mm umożliwia wykonanie 3 sztuk tabliczek o fantazyjnym, wyjątkowym kształcie. Pojedyncza czekolada posiada wymiary 155×77×10 mm oraz wagę ok. 100 gr. Produkt polecany jest do pracy w piekarniach, cukierniach, punktach gastronomicznych, jak również w kuchniach klientów indywidualnych.
Do przechowalni
Forma do tabliczek czekolady wykonana we współpracy ze Światowym Mistrzem Czekolady Vincentem Vallée. Wymiary formy: 275×175 mm, wymiary gotowego produktu: 70×70×14 mm. 6 pól. Produkt nie zawiera BPA.
Do przechowalni
Forma poliwęglanowa do tabliczek czekolady MA2005 to innowacyjny produkt włoskiej firmy Martellato, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Do stworzenia formy użyto wysokiej jakości poliwęglanu, który zapobiega wszelkim deformacjom artykułu, a dodatkowo nadaje się do czyszczenia w zmywarce. Wygląd tabliczki został starannie przemyślany – geometryczne kształty i staranne wykonanie zapewniają wysoką elegancję i połysk uzyskanej tabliczki czekolady. Foremka do tabliczki czekolady MA2005 pozwala na wykonanie trzech tabliczek o wymiarach 159×80×9 mm i wadze 64 gramów. Profesjonalizm i styl formy zadowoli domowych amatorów słodkich wypieków oraz zaskoczy profesjonalnych cukierników w swoich pracowniach.
Do przechowalni
Forma wytłaczana do tabliczek czekolady 20TC002 to innowacyjny produkt włoskiej firmy Martellato, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Do stworzenia formy użyto wysokiej jakości plastiku, który został uformowany w procesie termoformowania. Wygląd tabliczki został starannie przemyślany – geometryczne kształty i staranne wykonanie zapewniają wysoką elegancję i połysk uzyskanej tabliczki czekolady. Foremka do tabliczki czekolady 20TC002 pakowana jest w ilości pięciu sztuk, co pozwala uzyskać pięć tabliczek o wymiarach 150×70×10 mm. Profesjonalizm i styl formy zadowoli domowych amatorów słodkich wypieków oraz zaskoczy profesjonalnych cukierników w swoich pracowniach.
Do przechowalni
Zapisz się do naszego newslettera,
aby otrzymywać info o nowościach i promocjach.
33 5000 555
sklep@gastromania.pl
Godziny pracy:
poniedziałek-piątek: 8:00 – 16:00
© Gastromania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.