Cena netto:
12,56 zł 13,23 zł 13,23 zł
Cena brutto:
15,44 zł 16,27 zł 16,27 zł
Dostępność: 30 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
materiał: tworzywo sztuczne
kod EAN: 8029248016200

Popychacz do usuwania wypieków z formy - przecinek, 58x39x25 mm | PAVONI, EMVS - Opis:

Urządzenie do usuwania wypieków z formy EMVS to produkt włoskiej firmy Pavoni, która, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zastosowanym w procesie produkcji oraz współpracy z najlepszymi specjalistami branży cukierniczej, została doceniona przez nawet najbardziej wymagających klientów. Artykuł wykonany został z najlepszej jakości tworzywa, które zapewni jego ergonomiczność oraz wytrzymałość. Wygodny w użytkowaniu, ułatwi wyciąganie deserów monoporcyjnych z formy. Urządzenie do usuwania wypieków z formy EMVS przeznaczony jest do form z zestawu TMVS oraz TMVS2 o wymiarach 58x39x25 mm. Taki zestaw znacznie ułatwi i przyśpieszy proces produkcji deserów monoporcyjnych. Produkt polecany jest dla klientów profesjonalnych oraz indywidualnych.
Popychacz do usuwania wypieków z formy - przecinek, 58x39x25 mm | PAVONI, EMVS - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Popychacz do usuwania wypieków z formy - przecinek, 58x39x25 mm | PAVONI, EMVS - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny