Profesjonalne frytownice dwukomorowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatym asortymentem naszego sklepu internetowego Gastromania.pl! W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy urządzenia, dodatki i akcesoria gastronomiczne, które znajdą zastosowanie w każdym profesjonalnym lokalu gastronomicznym. Frytownice dwukomorowe to urządzenia, które umożliwiają szybkie i sprawne smażenie frytek, ziemniaków, krewetek, sajgonek oraz innych produktów spożywczych.

Czytaj więcej >

Frytownice nastawne – podwójne

Frytownice dwukomorowe, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są trwałe i solidne. Jest to np. stal nierdzewna. Ten wyjątkowy materiał jest odporny na korozję, czyli niszczenie materiału pod wpływem szkodliwego działanie czynników zewnętrznych, a także na urazy mechaniczne. Co więcej, łatwo utrzymać go w czystości, dzięki czemu praca w kuchni stanie się szybsza i bardziej efektywna. Gwarantujemy, że jeżeli zakupią Państwo frytownice dwukomorowe w naszym sklepie, to z pewnością posłużą one Państwu przez lata!

Frytownice dwukomorowe

Frytownice dwukomorowe są dedykowane dla mniejszej wielkości lokali gastronomicznych, jak np. foodtrucki, bary, stołówki szkolne, czy jadłodajnie. Świetnie sprawdzą się również w firmach cateringowych, które biorą udział w imprezach plenerowych – festynach, dożynkach, czy piknikach rodzinnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani asortymentem Gastromania.pl, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem! Podpowiemy najlepsze rozwiązania!