Cena netto:
319,03 zł 328,90 zł 328,90 zł
Cena brutto:
392,41 zł 404,55 zł 404,55 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 25-99 szt.
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 300 mm
średnica: 300 mm
pojemność: 21 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: tak
kod EAN: 8711369832899

Garnek nierdzewny - wysoki z pokrywką, 21 l | HENDI, Budget Line - Opis:

Garnek wysoki z pokrywką, o numerze katalogowym 832899, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, z serii Budget Line, oferującej doskonałą jakość za niewielką cenę. Garnek posiada średnicę 30 centymetrów, wysokość 30 centymetrów oraz pojemność 21 litrów. Wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na ekstremalne skoki temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne takie jak upadek z wysokości czy zadrapania lub wgniecenia. Posiada unikalne dno typu sandwich - odlew aluminium zapieczony jest między dwoma warstwami stali nierdzewnej 18/0, dzięki czemu garnek posiada doskonałą charakterystykę cieplną - a to oszczędność energii i czasu. Powierzchnia zewnętrzna garnka jest satynowana. Garnek posiada polerowany rant, pokrywkę z wygodnym uchwytem oraz dwie, nienagrzewające się, ergonomiczne rączki, solidnie przymocowane za pomocą nitów. Garnek wysoki Hendi 832899 doskonale sprawdzi się w jadłodajniach, stołówkach czy w restauracjach. Może być umieszczany na kuchenkach ceramicznych, gazowych, indukcyjnych oraz elektrycznych. Może również być zmywany w zmywarkach.
Garnek nierdzewny - wysoki z pokrywką, 21 l | HENDI, Budget Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek nierdzewny - wysoki z pokrywką, 21 l | HENDI, Budget Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny