Cena netto:
809,85 zł 834,90 zł 834,90 zł
Cena brutto:
996,12 zł 1026,93 zł 1026,93 zł
Dostępność: 48 godziny
Stan magazynowy: 100 szt. +
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
wysokość 400 mm
średnica: 400 mm
pojemność: 50 l
materiał: stal nierdzewna
powierzchnia: satynowa
do indukcji: tak
pokrywa w komplecie: tak
powłoka: brak
kod EAN: 8711369832806

Garnek wysoki z pokrywką o średnicy 40 cm, 50 l | HENDI, Profi Line - Opis:

Garnek wysoki marki Hendi z serii Profi Line o numerze katalogowym 832806 o średnicy 40 centymetrów, wysokości 40 centymetrów, grubości ścianki 0,7 milimetra i pojemności 50 litrów w zestawie z pokrywką. Wykonany z doskonałej jakościowo nierdzewnej satynowanej stali chromowo - niklowej 18/10. Posiada trójwarstwowe dno typu "sandwich" formowane przy użyciu najnowszej technologii impact bonding, która gwarantuje wysoką odporność na korozję i doskonały współczynnik rozprowadzania i przewodzenia ciepła dzięki czemu potrawy zachowają pełnie smaku i wartości odżywczych. Garnek posiada pokrywkę ze stali nierdzewnej o grubości 0,8 milimetra z otworami umożliwiającymi odprowadzanie pary oraz dwa solidne, nienagrzewające się uchwyty, które umożliwiają pewny chwyt w każdej sytuacji. Idealny zarówno dla profesjonalnych i amatorskich zastosowań gastronomicznych znakomicie sprawdza się w jadłodajniach, cukierniach, stołówkach jak i również w domowej kuchni. Ze względu na swoje właściwiości może być użytkowany na kuchenkach ceramicznych, elektrycznych, gazowych i indukcyjnych. Stal nierdzewna zapewnia również możliwość mycia produktu w zmywarkach.
Garnek wysoki z pokrywką o średnicy 40 cm, 50 l | HENDI, Profi Line - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Garnek wysoki z pokrywką o średnicy 40 cm, 50 l | HENDI, Profi Line - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny