Gazowe piece konwekcyjno – parowe

W asortymencie naszego sklepu internetowego Gastromania.pl znajdą Państwo profesjonalne gazowe piece konwekcyjno – parowe, które mogą być wykorzystywane w każdym lokalu gastronomicznym. Urządzenia świetnie sprawdzą się w restauracjach, barach, stołówkach, czy jadłodajniach, a także w firmach cateringowych, kuchniach hotelowych, piekarniach, kawiarniach, cukierniach czy w zakładach garmażeryjnych i masarskich.

Czytaj więcej >

Piece gazowe konwekcyjno- parowe

Nasze poszczególne modele gazowych pieców konwekcyjno – parowych oferują szereg funkcji, które znacząco usprawnią codzienną pracę kucharzy oraz personelu pomocniczego. Umożliwiają m.in.: obróbkę termiczną danego produktu przy wykorzystaniu gotowania na parze, pieczenie w gorącym powietrzu, a także funkcje tzw. bio – gotowania, czyli przyrządzania posiłków w środowisku pary wodnej. Piece gazowe konwekcyjno – parowe są niezwykle funkcjonalne i wielozadaniowe, dlatego powinny znaleźć się w każdej profesjonalnej kuchni gastronomicznej.

Profesjonalne gazowe piece konwekcyjno – parowe

W asortymencie Gastromania.pl znajdą Państwo nie tylko profesjonalne piece gazowe konwekcyjno – parowe, ale również inne innowacyjne urządzenia i akcesoria gastronomiczne. Nasze produkty charakteryzują się najwyższa jakością wykonania, dzięki czemu z pewnością posłużą Państwu przez wiele lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem!